Čo je a ako funguje ProfiZYM plus?

Enzýmový výživový doplnok novej generácie

Ako funguje ProfiZYM plus?

Ako funguje ProfiZYM plus?

Profizym plus obsahuje rôzne proteolytické enzýmy, vitamín C, selén a rutín. Vitamín C prispieva k redukcii únavy a vyčerpania,normálnej tvorbe kolagénu a normálnej funkcii chrupaviek.Na dosiahnutie účinku je potrebné dodržiavať odporúčané dávkovanie.

Načo netreba pri užívaní ProfiZYML plus zabudnúť?

Užívanie prípravku ProfiZYM Plus vo forme malých kapsúl je vďaka vysokej koncentrácii a aktivite použitých enzýmov jednoduché a komfortné, nakoľko súčasne (v rámci jednej dávky) nie je nevyhnutné užívať väčší počet kapsúl. Odporúča sa užívať aspoň pol hodiny pred jedlom alebo 2 hodiny po jedle. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Zobraziť rôzne balenia
Načo netreba pri užívaní ProfiZYML plus zabudnúť?

Objednajte si balenie ProfiZYM plus

Užívajte 2x denne 1 kapsulu pol hodiny pred jedlom

Pozorujte na sebe skvelé účinky ProfiZYM plus

ProfiZYM podporuje pozitívne procesy a normálny chod organizmu

Enzýmový komplex ProfiZYM

V komplexe je obsiahnutá zmes koncentrovaných fungálnych enzýmov. Tie na rozdiel od enzýmov animálneho pôvodu vykazujú väčšiu stabilitu pri priechode kyslým prostredím žalúdka. Priechod žalúdkom je uľahčený tiež použitím ryžových otrúb ako plniacej látky. Ryžové otruby (okrem probiotického prínosu) vytvoria po zvlhčení hmotu, ktorá sa podieľa na ochrane enzymatického obsahu a podporuje postup do tenkého čreva. Expozícia enzýmov na konci etapy priechodu žalúdkom zabezpečí ich biologickú dostupnosť v tenkom čreve. Pôsobenie enzýmov a zabezpečenie ich aktivity bolo dokázané testovaním v modeli gastrointestinálneho traktu TNO v Holandsku.

Zobraziť referencie klientov

Zloženie ProfiZYM plus

Profi ZYM plus je enzýmový výživový doplnok novej generácie obsahujúci jedinečný komplex synergicky pôsobiacich neživočíšnych enzýmov, selén a vitamín C.

Zloženie kapsúl

Kapsuly sú zložené z rastlinnej želatíny (rastlinná celulóza a voda), bez obsahu ďalších pomocných látok, ktoré môžu zaťažovať tráviaci systém. Forma želatínových kapsúl je šetrná voči použitým enzýmom, nakoľko pri ich výrobe nedochádza k použitiu tak vysokej teploty a tlaku ako pri výrobe tabliet.

Obsah kapsúl

Jedna kapsula obsahuje zmes enzýmov: Amylázy, Proteázy 6,0, Proteázy 4,5, Proteázy 3,0, Papainu, Peptidázy, Bromelainu a lipázy v celkovom množstve 77 mg, komplex Serrazimes - I (10000 U) v množstve 17mg, vitamín C (12mg - 15%ODD), Selén (8,3mcg - 15%ODD), rutín (50mg) a ryžové otruby. Kapsula je zložená z rastlinnej celulózy a vody. Celkový obsah cukrov v kapsule je max. 0,12g. (ODD - odporúčaná devná dávka)

Systém Serrazimes®-I

Špecifikom prípravku ProfiZYM Plus je systém Serrazimes®-I, ktorý je obdobou Serrapeptidázy.Výhodu fungálneho enzýmu Serrazimes voči Serrapeptidáze získanej z baktérií je potvrdená vyššia enzymatická aktivita a nižšie nežiaduce účinky.